BÜROMUZ HAKKINDAAtım Hukuk Bürosu

 

Atım Hukuk Bürosu 1972 yılında Avukat Murat Atım ve Avukat Aysın Atım tarafından İstanbul'da kurulmuş butik bir hukuk bürosudur.

Atım Hukuk Bürosu kurulduğu tarihten bu yana yerli ve yabancı firmalara, gerçek kişi ve kuruluşlara sahip olduğu hukuki uzmanlık alanlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık  hizmeti vermektedir.

Atım Hukuk Bürosu; uzmanlık alanları olan Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Bankacılık ve Finans Hukuku, İş Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku, Taşıma Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İcra Hukuku ve Reklam Hukuku alanlarında yazılı ve sözlü hukuki danışmanlık hizmeti vermekte, Mahkemelerde, İcra Dairelerinde, Kamu kurum ve kuruluşlarında ve her türlü sözleşme müzakerelerinin yürütülmesinde yerli ve yabancı müvekkillerini temsil etmekte ve onların hak ve menfaatlerini savunmaktadır.

Büromuz müvekkillerine Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Atım Hukuk Bürosu geleneksel çizgisini hiç bozmadan 43 yıllık tecrübesi ile  bugünlere gelmiş yaratıcı, ilkeli ve vizyon sahibi bir hukuk bürosu, bir aile şirketidir.

Referanslarımız ve daha fazla bilgi için info@atim.av.tr adresine başvurabilirsiniz.